BYDYNEK BIUROWY, WARSZAWA, OBCIĄŻNICA 200kW, 2021

  • obc l Flipo Energia
  • obc2cut l Flipo Energia

Flipo Energia wyznaje zasadę, że w dobrym zespole każde zadanie jest możliwe do wykonania. Taką parą zdecydowanie jest agregat prądotwórczy KOHLER-SDMO V650C2 oraz obciążnica o mocy 200 kW, która została przez nas dostarczona, zamontowana oraz przetestowana na życzenie jednego z naszych Klientów na terenie Warszawy. Teraz agregatowi nie będzie doskwierać samotność! 

Cieszy nas możliwość dostarczania rozwiązań dla Klientów, dla których realizowaliśmy wcześniej inwestycje w zasilanie awaryjne obiektów. Nasze agregaty prądotwórcze zapewniają ciągłość pracy tam, gdzie jest ona niezbędna. 

Obciążnica (nazywana również stacją obciążeń lub opornicą) to zespół rezystorów umożliwiający pobór energii z agregatu prądotwórczego w kontrolowany sposób. Energia elektryczna dostarczona w ten sposób jest skutecznie konwertowana na energię cieplną. Obciążnica pozwala na testowe uruchomienia agregatu prądotwórczego w cyklu miesięcznym i zapewnienie sprawności rozruchowej agregatu. Jest to ważne, gdyż brak należytej konserwacji rozruchowej może doprowadzić do braków w zasilaniu awaryjnym lub do utraty gwarancji producenta.  Zachęcamy do korzystania z planów serwisowych Flipo Energia – nasz zespół profesjonalnie wykona swoje zadanie.