O NAS

O FIRMIE

Firma FLIPO ENERGIA Sp. z o.o. założona została w 2006 roku, jednak swoją wiedzę, doświadczenie i wsparcie techniczne czerpie od francuskiej firmy założycielki FLIPO-RICHIR z siedzibą w Seclin we Francji, której korzenie sięgają lat 20-tych ubiegłego wieku.

WARSZTAT I PLATFORMA TESTOWA

Za największy atut współpracy z FLIPO-RICHIR uważamy możliwość korzystania z warsztatu, który pierwotnie był warsztatem konstruktorskim. Dysponujemy zatem wieloma narzędziami, które zazwyczaj są w posiadaniu wyłącznie konstruktorów. Najistotniejszym dla nas jest platforma testowa umożliwiająca wykonanie wszelkich prób specjalnych agregatów o długim czasie trwania. Testy na platformie mogą być również wykonywane bezpośrednio przez naszych Klientów. Obecni w warsztacie technicy służą pomocą i specjalistycznym szkoleniem.

KONTENERY SPECJALISTYCZNE

Nasi inżynierowie zajmują się również konstrukcją kontenerów specjalistycznych różnych typów i o różnych poziomach izolacji akustycznej oraz ich sprawdzaniem na platformie.
Ponadto, w warsztacie FLIPO-RICHIR wykonywane są wszelkie prace mechaniczne, naprawy, remonty, modernizacje.

EKIPA

Nasza firma liczy 15 osobową, doświadczoną grupę specjalistów, w tym 6 osobowy, certyfikowany zespół techników mechaników, elektryków i automatyków, gwarantujący profesjonalną obsługę naszych Klientów począwszy od wsparcia technicznego przy doborze rozwiązań dotyczących systemów zasilania z udziałem agregatów prądotwórczych, opracowania koncepcji instalacji towarzyszących, wycen budżetowych, aż po realizacje i serwis.

Słowami, którymi firma FLIPO ENERGIA Sp. z o.o. kieruje się na co dzień są: jakość, reaktywność i kreatywność w dostarczaniu rozwiązań.
Naszym celem jest zapewnianie usług, a zatem serwisu i obsługi techicznej agregatów prądotwórczych na najwyższym poziomie oraz satysfakcja Klienta.

KLIENCI

Nasi Klienci posiadają swoje działalności w wielu branżach. Najczęściej są to: centra danych (serwerownie), szpitale, domy pomocy, centra socjalne, urzędy, banki, hotele, komendy, biurowce, centra handlowe, markety, liczne firmy z branży przemysłowej, ale także pojedynczy przedsiębiorcy.

Posiadamy doświadczenie w wykonywaniu dużych przedsięwzięć instalacyjnych, ale doceniamy również współpracę przy mniejszych projektach.
Zakres usług serwisowych, warunki techniczne i organizacyjne, czasy reakcji i terminy przeglądów są indywidualnie dopasowywane do potrzeb naszych Klientów, aby zapewnić spersonalizowane usługi dla każdego, kto potrzebuje zasilania awaryjnego w energię elektryczną.

Projekty realizowane dla naszych Klientów obejmują wszelkie aspekty techniczne montażu agregatu uwzględniające wymagania użytkownika oraz przepisy prawa budowlanego.

EKSPORT

Zajmujemy sie również eksportem naszych produktów i usług za granicę. Jak dotąd udało nam się nawiązać współpracę z firmami z Europy, Afryki i Ameryki Poludniowej.
Jesteśmy gotowi i z niecierpliwością czekamy na nowe wyzwania.

Projekty realizowane dla naszych Klientów obejmują wszelkie aspekty techniczne montażu agregatu uwzględniające wymagania użytkownika oraz przepisy prawa budowlanego.

REFERENCJE I CERTYFIKATY