Każdy powinien posiadać swobodny dostęp do energii elektrycznej

Flipo Energia
768 1024 Flipo Energia

Każdy powinien posiadać swobodny dostęp do energii elektrycznej. Jest to jedna z współczesnych, cywilizacyjnych potrzeb XXI wieku, pozwalająca nam funkcjonować na co dzień.

Momenty, gdy jej brakuje, potrafią nastręczyć kłopotów zarówno przedsiębiorstwom (ośrodki data center, placówki bankowe etc.), jak i indywidualnym Klientom (piec elektryczny w domu jednorodzinnym) – utrata danych znajdujących się na serwerze może być katastrofalna w skutkach (i kosztowna!), a przeżycie jednej nocy w środku zimy bez ogrzewania, to nie jest doświadczenie, które będzie wspominano z uśmiechem na ustach.

Agregat prądotwórczy to jest inwestycja w bezpieczeństwo swojego domu lub przedsiębiorstwa. I jak widać na zdjęciu, agregat Kohler SDMO K12M mieści się na skrzyni ładunkowej samochodu bez większego problemu 🙂

Jest to jedna z najmniejszych jednostek prądotwórczych, jakie posiadamy, dedykowana dla Klientów, którzy potrzebują około 10 kW zapasowej mocy, aby np. oświetlić i ogrzać dom w razie zaniku prądu. Panel sterowania jest prosty oraz intuicyjny w obsłudze, silnik ekonomiczny podczas pracy (konsumpcja paliwa na poziomie 5L/h), zbiornik paliwa o wielkości 50L zapewnia autonomię pracy na 10 godzin, a samą jednostkę można dotankowywać. Agregat jest produkcji europejskiej, a fabryka znajduje się we Francji.

Pomożemy z doborem agregatu, załadunkiem, rozładunkiem, przeszkolimy z obsługi. Zapraszam do bezpośredniego kontaktu z naszym doświadczonym inżynierem sprzedaży, Panem Andrzejem: 507 176 947

Flipo Energia